Parkanon Ratsastajat ry 30.6.2019
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin lähtölista 29.6.2019 lk. 0:12:
Luokka 1 - Koulu KILPAILUHARJOITUS PRS:n raviohjelma Helppo Ö:2 Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 2 - Koulu Helppo C, E.B. Special 2015 Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 3 - Koulu Helppo B, K.N.Special 2009 Kategoria 1 + H
Luokka 4 - Koulu Helppo A:10 2011 Kategoria 1 + H

Luokka 1 - Koulu KILPAILUHARJOITUS PRS:n raviohjelma Helppo Ö:2 Kategoria 2 + 1 + H Alustava
8 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Tiina Jokinen
Tuomari C: Tiina Jokinen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSukuHevosnro
1Henna TammiBallyerk Splash
10:00Parkanon Ratsastajat ry 24
2Karla KoivistoHelmut
 Parkanon Ratsastajat ry 27
3Anu AhoViola-Orvokki
 Lempi Racing Team ryVeeran Taaveri - Harkko23
4Malvina MantilaKuvan Säihke
 Parkanon Ratsastajat ry 26
5Laura OsmonenTexus Via
10:35Kullaan Ratsastajat ryTexas Express - Quick Pay20
6Annika MartikainenErhu
 Ulvilan Ratsastajat ryVoiveikko - Suikku7
7Henna TammiLady Larinohertz
 Parkanon Ratsastajat ry 25
8Saga HeinänenChristoffer
 Ulvilan Ratsastajat ryRallaus - Vilkki3
 
ylös

Luokka 2 - Koulu Helppo C, E.B. Special 2015 Kategoria 2 + 1 + H Alustava
15 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Tiina Jokinen
Tuomari C: Tiina Jokinen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSukuHevosnro
1Anu AhoViola-Orvokki
11:15Lempi Racing Team ryVeeran Taaveri - Harkko23
2Henna KallionkieliBona
 Luoteis-Satakunnan Ratsastajat 2
3Meea KortesluomaVenla
 Parkanon Ratsastajat ryV.V. Kongo - Windy 14 RUSS21
4Henna TammiKadija
 Parkanon Ratsastajat ryCalano II - Donnerbube II11
5Sini VilanderLennon Helori
 Porin Ratsastajat ryLennon Poika - Rallaus13
6Saga HeinänenChristoffer
12:00Ulvilan Ratsastajat ryRallaus - Vilkki3
7Anniina KoluGreta
 Vesilahden Seudun RatsastajatGerlof - Prinzipal8
8Annika MartikainenErhu
 Ulvilan Ratsastajat ryVoiveikko - Suikku7
9Sonja KauraJolteon
 Jalasjärven Ratsastajat ryJonas Laukko - Barbeque10
10Laura OsmonenTexus Via
 Kullaan Ratsastajat ryTexas Express - Quick Pay20
11Henna TammiCorolla
12:45Parkanon Ratsastajat ry 4
12Emma MäenpääDonita Vik
 Kangasalan Ratsastajat ryDonoso VII - Delegado Mac6
13Mari TirkkonenAika Vesseli
 Ratsastusseura Varsa ryTuron Loppi - Väipäys1
14Heini-Maaret KeskinenVeroisku
 Parkanon Ratsastajat ryErovisku - Viltter22
15Hilla HuuhkaKaspija
 Luvian Ratsastajat ryKelvins - Febass12
 
ylös

Luokka 3 - Koulu Helppo B, K.N.Special 2009 Kategoria 1 + H Alustava
11 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Tiina Jokinen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSukuHevosnro
1Anniina KoluGreta
13:35Vesilahden Seudun RatsastajatGerlof - Prinzipal8
2Emma MäenpääDonita Vik
 Kangasalan Ratsastajat ryDonoso VII - Delegado Mac6
3Minka AlankoPaulan Poika
 Parkanon Ratsastajat ryAssin Komu - V.T. Ajatus16
4Kaisa PirinenRegita
 Kullaan Ratsastajat ry 18
5Sonja KauraJolteon
 Jalasjärven Ratsastajat ryJonas Laukko - Barbeque10
6Hilla HuuhkaKaspija
 Luvian Ratsastajat ryKelvins - Febass12
7Matilda TalonenHinnibilis
14:25Parkanon Ratsastajat ryHermelin - Fassaad9
8Heini-Maaret KeskinenPiligrimas-M
 Parkanon Ratsastajat ry 17
9Emma MäenpääPatoso II
 Kangasalan Ratsastajat ryLevante IV - Envidioso XI15
10Kaisa PirinenLivonti Spin
 Kullaan Ratsastajat ryBleisbergs Liwius14
11Johanna LindroosRH Pasifico
 Tallitiimi ryPlayboy 107 - Piran Pol19
 
ylös

Luokka 4 - Koulu Helppo A:10 2011 Kategoria 1 + H Alustava
5 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Tiina Jokinen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSukuHevosnro
1Kaisa PirinenRegita
15:20Kullaan Ratsastajat ry 18
2Matilda TalonenHinnibilis
 Parkanon Ratsastajat ryHermelin - Fassaad9
3Emma MäenpääPatoso II
 Kangasalan Ratsastajat ryLevante IV - Envidioso XI15
4Sini VilanderDimmy 2807
 Porin Ratsastajat ryHopalong Cassidy xx SWE STS - Arioso BRD 985
5Kaisa PirinenLivonti Spin
 Kullaan Ratsastajat ryBleisbergs Liwius14
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport