Luokka 1 - Este 60 arv. A.1.0 Kategoria 2 + 1 + H |
PRIX DE PARKANON RATSASTAJAT |
60 cm arv. A.1.0 |
Avoin aloitteleville ratsukoille |
13 ilmoittautuminen, 10 lähtöä, 3 Sijoittuu |
Pj. tuomari: Nea Molander |
Estetuomari: Pentti Nurmenrinta |
Ratamestari: Jaana Juupajärvi |
|
Sija | Ratsastaja | Hevonen | Palkinto | Este |
| Kasvattaja | Suku | Virhe | Aika |
1 | Nette Ivars | Starly | | |
| Myrkyn Yksityisratsastajat ry | | 0 | 44,14 |
1 | Suvi Lehtokannel-Puumala | R.T. Ulriikka | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Erovisku - Postin-Kuva | 0 | 40,41 |
1 | Elina Peurala | Potsdam | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | | 0 | 42,44 |
|
4 | Salla Kaaja | Venla | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | | 4 | 47,65 |
4 | Jenni Luojus | Taikapeli | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Taikuri - Kaarlon-Kaiku | 4 | 55,41 |
4 | Hanna Rinta-Opas | Gonzales | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Suikku - Viesker | 4 | 47,29 |
7 | Salla Kurtti | Fair Lamourak | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | | 6 | 65,93 |
8 | Maria-Teresa Vuotari | Frida III | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | | 8 | 73,46 |
8 | Laura Lehtinen | Paulan Poika | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | | 8 | 41,13 |
10 | Miia Laine | Speedy Laukko | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | | Hyl. | |
| Johanna Mälkiä | Devilsrock Nadjamaj | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Roadster - Pyrrhus III 59 | | |
| Linda Snellman | Laurilan Mikke | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | | | |
| Inka Rajala | Celina von Kobold | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Amor von Kobold - Don Ibrahim | | |
|
ylös |
Luokka 2 - Este 80 cm arv. 367.1 Kategoria 2 + 1 + H |
PRIX DE PIHLAJALINNA |
80 cm arv. 367.1 |
Avoin kaikille |
35 ilmoittautuminen, 30 lähtöä, 8 Sijoittuu |
Pj. tuomari: Nea Molander |
Estetuomari: Pentti Nurmenrinta |
Ratamestari: Jaana Juupajärvi |
|
Sija | Ratsastaja | Hevonen | Palkinto | Vaihe I | Vaihe II |
| Kasvattaja | Suku | Virhe | Aika | Virhe | Aika |
1 | Sara Salmi | Elton J | | | |
| Ylöjärven Ratsastajat ry | Tuntematon Ori | 0 | 41,57 | 0 | 33,07 |
2 | Linnea Määttänen | Hot Dommage | | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Tuntematon Ori - Tuntematon Ori | 0 | 44,62 | 0 | 37,53 |
3 | Karita Saarinen | Roan | | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | Rocky - Magini | 0 | 43,78 | 0 | 40,43 |
4 | Kaarina Riippa | Altin Aslan | | | |
| Ylöjärven Ratsastajat ry | Pippuri - Jeviiri | 0 | 46,41 | 0 | 41,04 |
5 | Miia Kortesluoma | Laurilan Maini | | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Samuli - Hokman | 0 | 44,22 | 4 | 35,69 |
6 | Sanna Siltakorpi | Wääksyn Sophia | | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Hopalong Cassidy xx - Stanford Swe 89 | 0 | 43,69 | 4 | 38,27 |
7 | Maria Rehula | Kivelän Saku | | | |
| Noormarkun Ratsastajat ry | R.V. Vire - Toto | 0 | 43,69 | 4 | 38,37 |
8 | Minttu Malkamäki | Littera | | | |
| Ylöjärven Ratsastajat ry | Lakmus - Viski Ex Wiskijs | 4 | 38,03 | | |
|
9 | Roosa-Maaria Sjösten | Velhovekkuli | | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Hemmo - Vilari | 4 | 44,34 | | |
10 | Anni Siren | Edmondo | | | |
| Kyrösjärven Ratsastajat ry | Eagle Pass - Huudel | 4 | 47,53 | | |
11 | Janika Jokisalo | Corde | | | |
| Ylöjärven Ratsastajat ry | | 4 | 58,56 | | |
12 | Pauliina Karttunen | Roodos | | | |
| Ylöjärven Ratsastajat ry | Raksel - Eksi | 5 | 60,03 | | |
13 | Emilia Toivonen | Trapidas | | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Tuntematon Ori | 5 | 60,13 | | |
14 | Salla Kurtti | Pelegrino | | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | Paezano - Gardegeneral | 8 | 42,41 | | |
15 | Laura Koivula | Ross | | | |
| Ilmajoen Ratsastajat ry | Royal Olymp 142 - Voltaire | 8 | 44,81 | | |
16 | Jenni Luojus | Taikapeli | | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Taikuri - Kaarlon-Kaiku | 8 | 44,93 | | |
17 | Laura Lehtinen | Paulan Poika | | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | | 12 | 47,78 | | |
18 | Elina Peurala | Potsdam | | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | | 13 | 62,50 | | |
19 | Salla Kurtti | R.T. Ulriikka | | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | Erovisku - Postin-Kuva | 24 | 56,65 | | |
20 | Nette Ivars | Starly | | | |
| Myrkyn Yksityisratsastajat ry | | Hyl. | | | |
20 | Salla Kaaja | Venla | | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | | Hyl. | | | |
20 | Janina Katajisto | Caro II | | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | | Hyl. | | | |
20 | Tiia Virtanen | @toile Enchant@e | | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Mim Su ox - Roland | Hyl. | | | |
20 | Jenni Uusitalo | Dignus | | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | Lancetto Nld 93 - Sajan | Hyl. | | | |
20 | Maija Koskela | Super Model | | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | Tuntematon Ori | Hyl. | | | |
20 | Tiia Virtanen | Sivutuli | | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Sivuri - V.T. Ajatus | Hyl. | | | |
20 | Marika Kallionkieli | Balthazar | | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Bayron xx - Hilbak | Hyl. | | | |
| Lina Kamlin | Templedruid Gambia | | | |
| Myrkyn Yksityisratsastajat ry | Templedruid Welshman - Granby Diplomat | | | | |
| Julia Haikonen | Grenada II | | | |
| Myrkyn Yksityisratsastajat ry | Tuntematon Ori | | | | |
| Bettiina Lahdensivu | Vernadas | | | |
| Vasamajärven Ratsastajat ry | | | | | |
| Johanna Mälkiä | Devilsrock Nadjamaj | | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Roadster - Pyrrhus III 59 | | | | |
| Linda Snellman | Laurilan Mikke | | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | | | | | |
| Mirella Luhtala | Prerija | | | |
| Vasamajärven Ratsastajat ry | Tuntematon Ori | | | | |
| Noora Suurpää | Igor NLD | | | |
| Luoteis-Satakunnan Ratsastajat | | | | | |
| Sanna Lahtinen | Dama As | | | |
| Vasamajärven Ratsastajat ry | | | | | |
|
ylös |
Luokka 3 - Este 90 cm arv. A.2.0 Kategoria 2 + 1 + H |
PRIX DE SALLA KURTIN VALMENNUSTALLI |
90 cm arv. A.2.0 |
Avoin kaikille. Parhaalle poniratsukolle loimi! |
49 ilmoittautuminen, 41 lähtöä, 11 Sijoittuu |
Palkinnot |
Pj. tuomari: Nea Molander |
Estetuomari: Pentti Nurmenrinta |
Ratamestari: Jaana Juupajärvi |
|
Sija | Ratsastaja | Hevonen | Palkinto | Este |
| Kasvattaja | Suku | Virhe | Aika |
1 | Riina-Kaisa Rosenberg | Credo 2 | 60,00 | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Credo - Haljas | 0 | 52,70 |
2 | Petra Palomäki | Ufano | 40,00 | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Juno - Capote | 0 | 57,11 |
3 | Senja Varjolahti | Auburn Lock | 30,00 | |
| Tallitiimi Tt ry | Tuntematon Ori | 0 | 57,31 |
4 | Jenni Siltakorpi | Chakira | 20,00 | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Chablis 80 - Tuntematon Ori | 0 | 57,32 |
5 | Laura Koskiniemi | Clara III | 20,00 | |
| Jalasjärven Ratsastajat ry | Chantre - Malteser | 0 | 57,43 |
6 | Sanna Lönnqvist | Golden Boy | 20,00 | |
| Vesilahden Seudun Ratsastajat | Tuntematon Ori | 0 | 60,93 |
7 | Minni Takala | Hembys Apollinaire | 20,00 | |
| Laaksolan Ratsastusseura ry | Miclas Activ - Skogs Max | 0 | 61,00 |
8 | Melika Mäkinen | Veronica Polita | 20,00 | |
| Parkanon Ratsastajat ry | Neapolitano Betalka - V.V. Kongo | 0 | 62,13 |
9 | Noora Helenius | Vind | 20,00 | |
| Lempäälän Ratsastusseura ry | Apeli - Ruutu-Poika | 0 | 62,87 |
10 | Jolanda Arela | Super Gorma | 20,00 | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Jacorde - Lector | 0 | 64,22 |
11 | Heta Harju | Lord Cavall | 20,00 | |
| Nokian Ratsastajat ry | Lord Calando - Gullit | 0 | 68,06 |
|
12 | Jenni Luojus | Apston | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Aston xx - Fanfaar | 0 | 69,28 |
13 | Karita Saarinen | Roan | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | Rocky - Magini | 0 | 69,62 |
14 | Kaarina Riippa | Altin Aslan | | |
| Ylöjärven Ratsastajat ry | Pippuri - Jeviiri | 0 | 70,63 |
15 | Noora Mattsson | Cheyenne Prince | | |
| Myrkyn Yksityisratsastajat ry | Tuntematon Ori | 4 | 56,15 |
16 | Roosa-Maaria Sjösten | Velhovekkuli | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Hemmo - Vilari | 4 | 57,63 |
17 | Minttu Malkamäki | Littera | | |
| Ylöjärven Ratsastajat ry | Lakmus - Viski Ex Wiskijs | 4 | 63,00 |
18 | Laura Koivula | Ross | | |
| Ilmajoen Ratsastajat ry | Royal Olymp 142 - Voltaire | 4 | 67,73 |
19 | Bettiina Lahdensivu | Izaria | | |
| Vasamajärven Ratsastajat ry | Romualdo - Louis | 4 | 68,00 |
20 | Pauliina Karttunen | Roodos | | |
| Ylöjärven Ratsastajat ry | Raksel - Eksi | 4 | 74,75 |
21 | Piia Salminen | Zagi | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Tuntematon Ori | 4 | 78,78 |
22 | Sini Lehtinen | Michelangelo | | |
| Tallitiimi Tt ry | Tam-Tam - Vartop | 7 | 94,38 |
23 | Sanna Siltakorpi | Sleepy Elvis | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Centimor 111 - Electro | 8 | 65,87 |
24 | Maija Koskela | Super Model | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | Tuntematon Ori | 8 | 70,41 |
25 | Sanna Siltakorpi | Cellist | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Castus I - Argentan | 8 | 72,50 |
26 | Veera Schutt | Elton J | | |
| Ylöjärven Ratsastajat ry | Tuntematon Ori | 8 | 76,00 |
27 | Anni Siren | Edmondo | | |
| Kyrösjärven Ratsastajat ry | Eagle Pass - Huudel | 9 | 85,46 |
28 | Marika Kallionkieli | Balthazar | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Bayron xx - Hilbak | 9 | 86,50 |
29 | Maria Rehula | Kivelän Saku | | |
| Noormarkun Ratsastajat ry | R.V. Vire - Toto | 12 | 63,75 |
30 | Salla Kurtti | Pelegrino | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | Paezano - Gardegeneral | 20 | 61,56 |
31 | Emilia Toivonen | Trapidas | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Tuntematon Ori | Hyl. | |
31 | Tiia Virtanen | @toile Enchant@e | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Mim Su ox - Roland | Hyl. | |
31 | Karkki Härkki | V.K. Kalle | | |
| Tallitiimi Tt ry | Bazuun Swe 22 NF - Plovvangs Prix 11 NF | Hyl. | |
31 | Hanna Uusitalo | Providence's Son | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Peveril Providence 1 - Mudeford Brown David | Hyl. | |
31 | Anni Laulaja | Don't Ask More | | |
| Jalasjärven Ratsastajat ry | Tuntematon Ori | Hyl. | |
31 | Meri Voitila | Riinu | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Raksel - Rokkar | Hyl. | |
31 | Pauliina Luukkonen | Seritan Onni | | |
| Satakunnan Urheiluratsastajat | Onnipoika - Suikku | Hyl. | |
31 | Bettiina Lahdensivu | Parys | | |
| Vasamajärven Ratsastajat ry | Helanis - Susel | Hyl. | |
31 | Janika Lehtinen | Zidoc | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | Indoctro - Alme Z | Hyl. | |
31 | Linnea Määttänen | Hot Dommage | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Tuntematon Ori - Tuntematon Ori | Hyl. | |
31 | Sanna Siltakorpi | Gesa 78 | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | | Kesk. | |
| Julia Haikonen | Grenada II | | |
| Myrkyn Yksityisratsastajat ry | Tuntematon Ori | | |
| Lina Kamlin | Templedruid Gambia | | |
| Myrkyn Yksityisratsastajat ry | Templedruid Welshman - Granby Diplomat | | |
| Laura Koskiniemi | Sun Fred Boy | | |
| Jalasjärven Ratsastajat ry | Fiftys Bar Nougat Sw - Jorky | | |
| Kaisa Luukkonen | Firehill's Panther | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Paco Rabanne Ger 94 - Roncalli xx | | |
| Annina Eskola | Oskar Maaherra | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Maasturi - Toto | | |
| Mirella Luhtala | Prerija | | |
| Vasamajärven Ratsastajat ry | Tuntematon Ori | | |
| Tiia Virtanen | Sivutuli | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Sivuri - V.T. Ajatus | | |
| Greta Ylä-Mononen | Orsia | | |
| Virtain Ratsastajat ry | Orthos - Palfrenier | | |
|
ylös |
Luokka 4 - Este 100 cm arv. A.2.0 Kategoria 2 + 1 + H |
PRIX DE RAISELIFT OY |
100 cm arv. A.2.0 |
Avoin kaikille |
36 ilmoittautuminen, 29 lähtöä, 8 Sijoittuu |
Palkinnot |
|
Sija | Ratsastaja | Hevonen | Palkinto | Este |
| Kasvattaja | Suku | Virhe | Aika |
1 | Jenni Siltakorpi | Chakira | 80,00 | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Chablis 80 - Tuntematon Ori | 0 | 65,07 |
2 | Emmi Vuola | Don-Lando | 50,00 | |
| Vasamajärven Ratsastajat ry | Donnerbube II - Lakmuss | 0 | 65,36 |
3 | Jenni Luojus | Apston | 30,00 | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Aston xx - Fanfaar | 0 | 66,31 |
4 | Bettiina Lahdensivu | Luck Now | 20,00 | |
| Vasamajärven Ratsastajat ry | Lakmus - Dinaar | 4 | 55,99 |
5 | Satu Saarni | Klassique Du Gue | 20,00 | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Darco - Uriel | 4 | 56,87 |
6 | Sanna Siltakorpi | Gesa 78 | 20,00 | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | | 4 | 60,36 |
7 | Sanna Siltakorpi | Maximus S | 20,00 | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Metteur - Athenagoras xx | 4 | 69,19 |
8 | Heidi Aapakari | Allegro III | 20,00 | |
| Ratsastusseura Varsa ry | Amadeus - Rufs | 6 | 93,63 |
|
9 | Senja Varjolahti | Auburn Lock | | |
| Tallitiimi Tt ry | Tuntematon Ori | 8 | 56,24 |
10 | Heidi Aapakari | Valon Viola | | |
| Ratsastusseura Varsa ry | Assin Komu - Tiukka | 8 | 58,25 |
11 | Minni Takala | Hembys Apollinaire | | |
| Laaksolan Ratsastusseura ry | Miclas Activ - Skogs Max | 8 | 58,27 |
12 | Noora Helenius | Vaiperis | | |
| Lempäälän Ratsastusseura ry | Suprise - Emsas xx | 8 | 58,57 |
13 | Salla-Mari Koivisto | R.R. Hiluvei | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Hilurin Lento - Suikku | 8 | 61,07 |
14 | Riina-Kaisa Rosenberg | Credo 2 | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Credo - Haljas | 8 | 62,37 |
15 | Piia Salminen | Zagi | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Tuntematon Ori | 8 | 62,69 |
16 | Sanna Lahtinen | Zeus | | |
| Vasamajärven Ratsastajat ry | Prohvet (prochwet) - Vaterpas | 8 | 68,28 |
17 | Heta Harju | Lord Cavall | | |
| Nokian Ratsastajat ry | Lord Calando - Gullit | 8 | 69,39 |
18 | Bettiina Lahdensivu | Izaria | | |
| Vasamajärven Ratsastajat ry | Romualdo - Louis | 8 | 69,53 |
19 | Noora Mattsson | Cheyenne Prince | | |
| Myrkyn Yksityisratsastajat ry | Tuntematon Ori | 12 | 57,50 |
20 | Melika Mäkinen | Veronica Polita | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | Neapolitano Betalka - V.V. Kongo | 12 | 63,39 |
21 | Noora Helenius | Vind | | |
| Lempäälän Ratsastusseura ry | Apeli - Ruutu-Poika | 16 | 57,45 |
22 | Laura Koskiniemi | Clara III | | |
| Jalasjärven Ratsastajat ry | Chantre - Malteser | Hyl. | |
22 | Karkki Härkki | V.K. Kalle | | |
| Tallitiimi Tt ry | Bazuun Swe 22 NF - Plovvangs Prix 11 NF | Hyl. | |
22 | Meri Voitila | Riinu | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Raksel - Rokkar | Hyl. | |
22 | Petra Palomäki | Ufano | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Juno - Capote | Hyl. | |
22 | Janika Lehtinen | Zidoc | | |
| Parkanon Ratsastajat ry | Indoctro - Alme Z | Hyl. | |
22 | Sini Lehtinen | Michelangelo | | |
| Tallitiimi Tt ry | Tam-Tam - Vartop | Hyl. | |
22 | Bettiina Lahdensivu | Parys | | |
| Vasamajärven Ratsastajat ry | Helanis - Susel | Hyl. | |
22 | Sanna Lönnqvist | Golden Boy | | |
| Vesilahden Seudun Ratsastajat | Tuntematon Ori | Hyl. | |
| Anni Laulaja | Don't Ask More | | |
| Jalasjärven Ratsastajat ry | Tuntematon Ori | | |
| Bettiina Lahdensivu | Lucky Strike 51 | | |
| Vasamajärven Ratsastajat ry | Lacros - Arturo | | |
| Tuuli Latvala | Obraz | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Risunok 112 - Val | | |
| Pauliina Luukkonen | Seritan Onni | | |
| Satakunnan Urheiluratsastajat | Onnipoika - Suikku | | |
| Kaisa Luukkonen | Firehill's Panther | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Paco Rabanne Ger 94 - Roncalli xx | | |
| Annina Eskola | Oskar Maaherra | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Maasturi - Toto | | |
| Antonia Mäkitalo | Fritz | | |
| Myrkyn Yksityisratsastajat ry | Tuntematon Ori | | |
|
ylös |
Luokka 5 - Este 110 cm arv. 367.1 |
PRIX DE PARKANON OSUUSPANKKI |
110 cm arv. 3671 |
Avoin kaikille |
21 ilmoittautuminen, 19 lähtöä, 5 Sijoittuu |
Palkinnot |
Pj. tuomari: Nea Molander |
Estetuomari: Pentti Nurmenrinta |
Ratamestari: Jaana Juupajärvi |
|
Sija | Ratsastaja | Hevonen | Palkinto | Vaihe I | Vaihe II |
| Kasvattaja | Suku | Virhe | Aika | Virhe | Aika |
1 | Satu Saarni | Klassique Du Gue | 80,00 | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Darco - Uriel | 0 | 64,41 | 0 | 29,64 |
2 | Sanna Siltakorpi | Online Du Lac | 50,00 | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Haloubet de Gorze - Marsali xx | 0 | 68,24 | 0 | 29,90 |
3 | Laura Koivula | Amaretto III | 30,00 | | |
| Ilmajoen Ratsastajat ry | Alabaster - Achenbach | 0 | 69,30 | 0 | 32,90 |
4 | Linda Montonen | So Unique K | 20,00 | | |
| Urheilurats.Seura Tammer Rider | Mr Blue - Triton | 0 | 74,27 | 0 | 35,94 |
5 | Riikka Nenonen | Terrarose | 20,00 | | |
| Vesilahden Seudun Ratsastajat | | 0 | 80,28 | 0 | 37,67 |
|
6 | Sanna Siltakorpi | Asam | | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Grey - Hamlet Go | 0 | 69,07 | 4 | 30,57 |
7 | Noora Helenius | Arbata | | | |
| Lempäälän Ratsastusseura ry | Argolins xx - Fords | 4 | 62,13 | | |
8 | Stefanie Storhannus | Orphee de Mazure | | | |
| Myrkyn Yksityisratsastajat ry | Papillon Rouge - Alcamera de Moyon | 4 | 66,06 | | |
9 | Sanna Siltakorpi | Guinevere | | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Larenco - Ganesco | 4 | 66,51 | | |
10 | Stefanie Storhannus | Ulfic | | | |
| Myrkyn Yksityisratsastajat ry | Pacific - Renville | 4 | 66,78 | | |
11 | Sanna Siltakorpi | Marbella | | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Nolisco 114 (hemec D - Zymbal 74 | 4 | 69,64 | | |
12 | Sanna Siltakorpi | Maximus S | | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Metteur - Athenagoras xx | 4 | 72,49 | | |
13 | Sonja Nousiainen | Tess | | | |
| Urheilurats.Seura Tammer Rider | Calvados - Dutchboy | 4 | 82,91 | | |
14 | Heidi Aapakari | Valon Viola | | | |
| Ratsastusseura Varsa ry | Assin Komu - Tiukka | 8 | 62,47 | | |
15 | Sanna Lahtinen | Luck Now | | | |
| Vasamajärven Ratsastajat ry | Lakmus - Dinaar | 8 | 78,87 | | |
16 | Emmi Vuola | Don-Lando | | | |
| Vasamajärven Ratsastajat ry | Donnerbube II - Lakmuss | 12 | 73,03 | | |
17 | Bettiina Lahdensivu | Lucky Strike 51 | | | |
| Vasamajärven Ratsastajat ry | Lacros - Arturo | 12 | 85,23 | | |
18 | Heidi Aapakari | Allegro III | | | |
| Ratsastusseura Varsa ry | Amadeus - Rufs | 16 | 85,25 | | |
19 | Noora Helenius | Vaiperis | | | |
| Lempäälän Ratsastusseura ry | Suprise - Emsas xx | 20 | 63,13 | | |
| Antonia Mäkitalo | Fritz | | | |
| Myrkyn Yksityisratsastajat ry | Tuntematon Ori | | | | |
| Jenna Kaaresmaa | Eldehna | | | |
| Luoteis-Satakunnan Ratsastajat | Marlo - Landfrieden | | | | |
|
ylös |
Luokka 6 - Este 120 cm arv. 368.2 (A.2.0/A.2.0 kaksi kierrosta) |
PRIX DE PULTTISALI |
120 cm arv. 368.2 (A.2.0/A.2.0 kaksi kierrosta) |
Avoin kaikille |
12 ilmoittautuminen, 8 lähtöä, 2 Sijoittuu |
Palkinnot |
Pj. tuomari: Nea Molander |
Estetuomari: Pentti Nurmenrinta |
Ratamestari: Jaana Juupajärvi |
|
Sija | Ratsastaja | Hevonen | Palkinto | Perusrata | Uusinta |
| Kasvattaja | Suku | Virhe | Aika | Virhe | Aika |
1 | Sanna Siltakorpi | Online Du Lac | 80,00 | | |
| Tampereen Ratsastusseura ry | Haloubet de Gorze - Marsali xx | 0 | 73,00 | 0 | 46,62 |
2 | Laura Koivula | Amaretto III | 50,00 | | |
| Ilmajoen Ratsastajat ry | Alabaster - Achenbach | 8 | 74,63 | 0 | 48,32 |
|
3 | Linda Montonen | So Unique K | | | |
| Urheilurats.Seura Tammer Rider | Mr Blue - Triton | 0 | 74,56 | 0 | 49,50 |
4 | Sonja Nousiainen | Tess | | | |
| Urheilurats.Seura Tammer Rider | Calvados - Dutchboy | 12 | 79,53 | 0 | 51,88 |
5 | Lotta Välimäki | Grace Glenwood | | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Graf Top II - Prinz Gaylord | 9 | 85,63 | 4 | 47,56 |
6 | Lotta Välimäki | Desert Rock xx | | | |
| Niinisalon Ratsastajat ry | Desert Sport xx - Ballad Rock xx | 8 | 69,50 | 12 | 46,62 |
7 | Stefanie Storhannus | Orphee de Mazure | | | |
| Myrkyn Yksityisratsastajat ry | Papillon Rouge - Alcamera de Moyon | 0 | 71,85 | 16 | 45,85 |
8 | Stefanie Storhannus | Ulfic | | | |
| Myrkyn Yksityisratsastajat ry | Pacific - Renville | Hyl. | | | |
| Jenna Kaaresmaa | Eldehna | | | |
| Luoteis-Satakunnan Ratsastajat | Marlo - Landfrieden | | | | |
| Mikko Aartio | Gόnter | | | |
| Urheilurats.Seura Tammer Rider | | | | | |
| Karoliina Virtanen | Larkhill's Mistress 2048 | | | |
| Ulvilan Ratsastajat ry | Stanford Swe 89 - Romanus Z 71 | | | | |
| Riikka Nenonen | Terrarose | | | |
| Vesilahden Seudun Ratsastajat | | | | | |
|
ylös |